O mnie

Pytanie kim jestem i pisanie o mnie jest mocno ograniczające ;)

Jak można na jednej stronie opisać cechy osobowości, 10 różnych odmian charakteru, kilkanaście masek i  setki zachowań? 
Od tego są notki, które możecie podglądać. To one oddają obraz tego, jaka jestem ja i moje spojrzenia na świat. Na pewno nie ograniczą się do jednej strony.

W skrócie?
Jestem typową (choć i to zależy od punktu widzenia) dziewczyną na dorobku. 
Wynajmuję mieszkanie daleko od Centrum Warszawy i nie mam kredytu we frankach (bo i tak nikt by mi go nie dał).
Wstaję rano, jeżdżę do pracy autobusem, pracuję, wracam do domu. Czasem zaszaleję na latynoskiej imprezie, czasem w ramach natchnienia wracam na zajęcia taneczne, czasem siedzę w domu i popadam w depresyjne nastroje, ot, życie.
Do rozmów mam przyjaciół, do pisania – bloga, do uczuć, żali i radości – męża…

Dlaczego POLSKO-KUBAŃSKI?

Wpadłam kiedyś na genialny pomysł poślubienia mojego importowanego R. Kubański egzemplarz, jeszcze z akcyzą.

Mamy zupełnie inne podejście do życia, totalnie różne światy, z których pochodzimy i spojrzenie na teraz, jutro i kiedyś.
Stąd nazwa bloga, bo ani my teraz polscy ani kubańscy, trochę jak siedmiomioletni rum z colą, nie bardzo to do siebie pasuje, ale za to jak smakuje!

Mam swoje wzloty, upadki, demony, „anioły”, radości i smutki. Często zmieniam też spojrzenia na świat a maraton przemyśleń w mojej głowie nigdy się nie zatrzymuje. 
Mam kilka wyhodowanych demonów, które uparcie wyrzucam za drzwi a potem nie reaguję na ich próby powrotu, wkurzając się, że wciąż siedzą na wycieraczce i czasem któremuś udaje się wleźć z powrotem przez dziurkę od klucza.

Może to kwestia tego, że jestem zdiagnozowanym DDA i niedawno rozpoczęłam pracę nad sobą, co skutkuje odkrywaniem nowych cech samej siebie i niewidzianych dotąd elementów mojej własnej układanki? Możliwe jednak, że przyczyny tkwią zupełnie gdzieś indziej, kiedyś to znajdę i pewnie opiszę :)

Zasada jest jedna.

Nie podoba Ci się? Trudno, lajków i komentarzy na upór nie kolekcjonuję, masz 10 000 innych blogów do przejrzenia więc, jeśli się nudzisz, to na górze okienka jest taki biały pasek, służy on do wpisania innego adresu.
Podoba Ci się? Super, zapraszam, czytaj, komentuj, zawsze jesteś mile widziany.

 

 

5 comments on “O mnie
  1. Nie znam żadnego polsko-kubańskiego małżeństwa. Taki spot kultur, mentalności, charakterów musi dawać bardzo ciekawe efekty :-) Pewnie chwilami nie jest łatwo i różowo (zresztą jak w każdym związku). Ale podejrzewam, że nie jest też nudno i rutynowo. W każdym razie ciekawy masz życiorys i ciekawe tematy poruszasz na blogu.

    Pozdrawiam!

  2. To miłe mieć fajną sąsiadkę, która ciekawie pisze, a z którą pewnie się mijam w naszym kultowym Lidlu przy trasie.
    Może się zacznę też więcej uśmiechać..
    Czasem trudno o to na betonowej Białołęce przy Skarbka z gór;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>