Kubański snow.

Spadł śnieg, z naburmuszoną miną wracam do domu.
Wkurzona puchem przylepiającym się do podeszw, stopami przymarzającymi do chodnika i płatkami wpadającymi w oczy, otwieram drzwi do domu.

R: Kochanie, czemu masz taką minę?! – krzyczy, próbując zagłuszyć kubański hip hop rozkręcony w tle.

Ja: Śnieg! A już myślałam, że będzie zima bez! :(

R: Śnieg?! Gdzie?! (posadźcie Kubańczyka przed keyboardem i komputerem z muzyką a nie będzie wiedział co się dzieje za oknem).

Znikam w toalecie pod prysznicem, wychodzę z kabiny, wkładam home dresy bez pasków i słyszę za drzwiami śpiewająco:

- snow, snow lalalala snow, snow, my lovely snow, lalalala, at least is snowing lalalala la nieve la nieve la nieve….

Zrozum cżłowieku ciepłokrwistego ;-)

snow

6 comments on “Kubański snow.
  1. Mój Ecu cierpiał męki niewyobrażalne, może nie tyle z powodu śniegu ile zimna. Ale wystarczyło zabrać go na lekcje snowboardu i już zima nie taka straszna a radocha jak u dzieciaka !

  2. Jedyne co mnie w tym roku przekonuje do śniegu to to, że nabyłam sanki dla Panny M i jak kurier je dostarczył to śnieg stopniał i stoją niewypróbowane ;) Ale jak wypróbujemy to może już przyjść wiosna ;)

  3. Jestem tu od nie dawna i od niedawna czytam Twój blog. Powiem Ci że jestem pełna podziwu jeśli chodzi o optymizm Twojej drugiej połówki. :) co do śniegu – myślę że za parę lat zrozumie czemu wracasz do domu zła na śnieg ^^

  4. Niech dłużej pochodzi po tym śniegu i postoi na przystankach autobusowych, to już pyszczek nie będzie Mu się tak radował ;)
    Mam znajomego z Turcji. Kilka lat temu wyjechał na tydzień na północ Europy, żeby pomóc znajomemu w sprzedaży produktów skórzanych. Pytam się Go czemu tak krótko, skoro sprzedaż nawet jakoś się kręciła?
    -Bo było za zimno.- odparł poważnie. ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>